Budensol - більше ніж корисний ресурс

BUDENSOL logo

Мета нашого ресурсу подати достовірну інформацію для споживачів про фізику роботи та застосування теплотехнічного, холодильного, вентиляційного обладнання, їх комбінування та пошук оптимального рішення, при вирішенні тої чи іншої задачі.

Ми зіткнулись з проблемою, що в українській мережі інтернет мало достовірної корисної інформації щодо складних інженерних систем.

Одна з причин - велика кількість країн та брендів, які представляють своє обладнання на світовому ринку.

При вирішенні певного технічного завдання з організації опалення, кондиціонування, вентиляції чи комплексного рішення, часто виникає ситуація, що про обладнання яке вирішує дане завдання ніхто навіть не чув. Або ж є декілька брендів, які на перший погляд виконують це завдання, але мають приховані особливості, про які інженери можуть не здогадуватись, а це буде впливати на роботу цих установок з такими системами. Або ж ці установки відрізняються за технічними можливостями, які в свою чергу впливають на ціну. Це причина зв’язана з об’ємом ринку та його асортиментом та виникає не тільки в окремих інженерів, технічних інститутах, проектних організаціях, а й в менеджерів та організаціях, що займаються продажом.

Ще одна доволі серйозна причина – це освіта.

В нас склалася доволі цікава ситуація з персоналом, який має досвід приблизно від 15 років: професійна основа була створена в основному на базі пострадянського союзу, - їм як правило зміна парадигми умов ринку та роботи обладнання дається не завжди легко. Більш молодшому персоналу, в свою чергу, не достатньо досвіду та швидкості обробки нової інформації, яка не завжди є у вільному доступі, або ж її немає українською чи російською мовами, або ж вона наявна в не коректному перекладі через відсутність технічного досвіду перекладача.

Та найважливіша прочина полягає в хибному підході до вирішення задач споживачами.

Звичайно, коли необхідно вирішити складні задачі, найпростіше – це зайти в інтернет і вибрати в спеціалізованому інтернет магазині: котел, бойлер чи вентилятор. Так і дешевше і змонтувати таке обладнання зможе будь-який спеціаліст, який хоч раз його монтував або був присутні при цьому. З вибором обладнання як правило зможе допомогти досвідчений менеджер, який не просто зазначить Вашу адресу та телефон, а й ставитеме правильні запитання, щоб Ви придбали саме те, що Вам потрібно. Інша сторона обгортки – це те, що, можливо, це обладнання і буде виконувати свою функцію, і на ньому буде написано «Енергоефективне», і стояти ААА, але в комплексі це буде не найенергоефективне рішення.

Якщо підійти до вирішення завдання правильно, то тут вже буде потрібна допомога саме інженерної компанії, яка, можливо, не просто запропонує складнішу і дорожчу систему, а й більш енергоефективну в цілому, яка матиме більший комфорт, розумну окупність та вигоду у використанні.

Отже, основна проблема полягає навіть не в тому, що в Україні не виробляють багато складних агрегатів, які працюють за новітніми технологіями, а в тому що навіть мало компаній, які можуть професійно їх проектувати, монтувати, а й тим більше проводити сервіс.

Саме тому ми створили наш ресурс, щоб подати максимально достовірну інформацію для споживачів про фізику роботи та застосування теплотехнічного, холодильного, вентиляційного обладнання, їх комбінування та пошук оптимального рішення, при вирішенні тої чи іншої задачі.

Форма реєстрації